Leo'S Charming Home II

Lägenheten Leo'S Charming Home II Dubrovnik, som ligger mindre än 6 minuters gångavstånd från Babin Kuk, Dubrovnik, erbjuder närhet till olika turistattraktioner.

I lägenheten Leo'S Charming Home II finns en separat toalett och en dusch för din komfort. I badrummet finns dessutom hårtorkar, badlakan och handdukar.

För din bekvämlighet har det här boendet vattenkokare, kylskåp och köksredskap.

Bokars fästning ligger några meter bort från den här lägenheten och busshållplatsen Pomorska skola ligger mindre än 400 meter bort. 3 km från lägenheten hittar du Tvrđava Lovrijenac. Det ligger cirka 10 minuters bilresa från Dubrovniks ringmur.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Leo'S Charming Home II Dubrovnik
Adriatic Dream Stay No1
Mobilpris

Adriatic Dream Stay No1

9.0
Utmärkt 6 recensioner
10 m från boendet
Adriatic Dream Stay No2
Mobilpris

Adriatic Dream Stay No2

8.7
Fantastiskt 18 recensioner
17 m från boendet
Apartment Gold Wings
Mobilpris

Apartment Gold Wings

9.6
Exceptionellt 10 recensioner
28 m från boendet
    Hur man tar sig till hotellet

    Flygplatser

    Dubrovnik Flygplats
    24 km

    Faciliteter

    Internet

    • Gratis Wi-Fi i rummet

    Parkering

    • Parkering

    I köket

    • Elektrisk vattenkokare
    • Köksgeråd

    I rummen

    • Sittgrupp
    • Uteplats
    • Strykservice

    I badrummet

    • Gratis toalettartiklar

    Utrustning

    • LCD-TV

    Design

    • Parkettgolv

    Viktig information

    Incheckning: från 14:00 till 22:00
    Utcheckning: senast 10:00
    Vanliga frågor
    • Vilka populära sevärdheter finns i närheten av lägenheten Leo'S Charming Home II?
      Populära sevärdheter nära lägenheten Leo'S Charming Home II inkluderar bland annat Dubrovniks ringmur, Bokars fästning, Tvrđava Lovrijenac.
    • Finns det gratis Wi-Fi i lägenheten Leo'S Charming Home II?
      Internet tillhandahålls gratis i lägenheten Leo'S Charming Home II.
    • Accepterar lägenheten Leo'S Charming Home II husdjur?
      Lägenheten Leo'S Charming Home II tillåter husdjur.

    Läge

    Map
    I närheten

    Flygplatser

    Dubrovnik Flygplats
    24 km

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Leo'S Charming Home II Dubrovnik

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng